Kontakt z nami

Kontakt

Zapraszamy do Prusa 23 Medical Clinic

Aby umówić się na konsultację u lekarza specjalisty zarezerwuj termin wizyty kontaktując się z naszą recepcją.

Prusa 23 Medical Clinic

ul. Bolesława Prusa 23
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 20:00
sobota 9:00 - 14:00

Jak do nas dotrzeć?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najważniejsze informacje na temat Prusa 23 Medical Clinic 

Budynek kliniki znajduje się w Nowym Sączu na ulicy Bolesława Prusa 23, w niedalekiej odległości od ulicy Nawojowskiej i Alei Józefa Piłsudskiego. Możesz sprawdzić umiejscowienie kliniki i skorzystać ze wskazówek dojazdu korzystając z mapy.
Tak, na miejscu dostępny jest bezpłatny parking dla klientów.
Położenie obiektu gwarantuje komfortowy i dogodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską – dojazd na ulice Prusa 23 możliwy jest m.in. liniami MPK Nowy Sącz – autobusy nr 1, 26 oraz 37
Klinika czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20 oraz w soboty między godziną 9 a 14.
Zespół medyczny przychodni to wysokiej klasy, doświadczeni lekarze specjaliści. Możesz tutaj skorzystać m.in. z wizyty u endokrynologa, dermatologa czy lekarza okulisty. Placówka oferuje wsparcie specjalisty w zakresie chorób dzieci, a także dostęp do konsultacji chirurgicznych.
W trosce o komfort pacjentów i wysoką jakość świadczonych usług, przed wizytą u specjalisty konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Pacjenci chcący zapisać się do lekarza mogą zrobić to kontaktując się telefonicznie pod numerem tel. 728 80 80 28 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem rejestracja@klinikaprusa23.pl. Możliwe jest również umówienie wizyty bezpośrednio w rejestracji w budynku przychodni.
Cena wizyty u lekarza specjalisty różni się w zależności od specjalizacji i przedmiotu oraz zakresu realizowanych badań. W przypadku standardowych konsultacji musimy liczyć się z wydatkiem od około stu do nawet kilkuset złotych. Cennik wizyt lekarskich w Prusa 23 Medical Clinic można znaleźć na podstronie.
Możliwa jest zarówno płatność gotówką, jak i terminalem (kartą płatniczą).
Nie, Prusa 23 Medical Clinic to placówka prywatna, świadcząca usługi odpłatnie – nie oferuje możliwości konsultacji lekarskich w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.