Prusa 23 Medical Clinic laureatem plebiscytu Orły Medycyny 2022

07.03.2023 r.

Z wielką dumą i radością przyjęliśmy i przekazujemy Państwu informację o tym, że nasza placówka znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów plebiscytu Orły Medycyny 2022. Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się najlepsze firmy cechujące się profesjonalizmem i zapewniając usługi najwyższej jakości.

Laureaci Orłów - liderzy branży medycznej

Jak deklarują organizatorzy, program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek medycznych wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Pacjentów.

Jak mówi Dr n. med. Magdalena Kościsz, właścicielka placówki:

Wyróżnienie w tym plebiscycie ma dla nas szczególnie duże znaczenie – ranking jest bowiem odzwierciedleniem opinii pacjentów korzystających z usług Prusa 23 Medical Clinic i pozostających pod opieką pracujących tutaj specjalistów. Niezwykle cieszy nas ten pozytywny odbiór i docenienie starań, które podejmujemy by zapewniać mieszkańcom Nowego Sącza najwyższą możliwą jakość usług medycznych. Znalezienie się w gronie laureatów to dla nas ważna nagroda w pierwszym roku działalności, a także motywacja do dalszego rozwoju – bardzo dziękujemy!

Wybór pacjentów

 
Prusa 23 Medical Clinic - Orły Medycyny 2022


Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy zainteresowany.

Ranking sporządzany jest według obiektywnych kryteriów, na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami, co sprawia, że cieszy się uznaniem i renomą wśród klientów doceniających jego wiarygodność.