Szkolimy się dla Was!

06.11.2023 r.

Nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy medycznej to jedna z dewiz, które przyświecają lekarzom Prusa 23 Medical Clinic. Dlatego na tak ważnym wydarzeniu jakim jest 28 Sympozjum Naukowo Szkoleniowe „Postępy w alergologii i pneumonologii” nie mogło zabraknąć dr n. med. Magdaleny Kościsz, która od lat zgłębia dziedzinę alergologii.

Trzydniowe sympozjum skupiało się przede wszystkim na postępach w medycynie w dziedzinie alergologii i pneumonologii. Poruszano takie tematy jak nowoczesne leczenie ciężkich fenotypów chorób atopowych, aktualne algorytmy leczenia chorób atopowych czy identyfikacja pacjenta z ciężką astmą.

Jak mówi Dr n. med. Magdalena Kościsz, właścicielka Prusa 23 Medical Clinic: 

Sympozja i konferencje medyczne zwłaszcza z dziedziny chorób dzieci i alergologii to obowiązkowy punkt w moim kalendarzu. Zdrowie i dobro moich pacjentów ma zawsze  najwyższy priorytet. Dlatego regularnie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinach mi bliskich. Wykłady, prelekcje i spotkania z kolegami i koleżankami z branży to idealny moment na wymianę doświadczenia i poznanie najnowszych metod leczenia.